Devátý den: Velká změna plánu

DSC00036 - CopyNikdy není pozdě něco změnit. Jen je potřeba vědět, co očekáváme a chceme.A proto přišel čas na velkou změnu plánu.

Po Figueres jsme chytli trochu pesimistickou náladu ohledně stopování ve Španělsku.Ve Španělsku je stopování zakázané a navíc na to lidé nejsou zvyklí. Takže musíme vymylset nový způsob dopravy – budeme cupitat po svých.

Nejdříve jsme si určili priority našeho pobytu ve Španělsku. Naše nejvyšší priorita je naučit se jazyk. A to lze jedině na jednom místě, bez cestování a mezi místními. Při cestování sice člověk zažije spoustu španělského, ale s lidmi si až tolik nepopovídá. S někým se setká maximálně pár hodin při stopu nebo jednu noc přes couchsurfing.

A tak jsme rozhodli a napsali naší rodině, zda může dříve. Napsala, že se můžeme přijet už 27.6. To je dostatek času na to, abychom se tam levně dostali a procestovali alespoň sever. A tak jsme vyrazili. Ale nejprve jsme zamířili k moři do slavného Lloret de Mar. Myslím, že cachtání u moře nám bude stačit dva dny a budeme pokračovat dál na severozápad

Vždy je čas na změnu plánů. Cestování je o tom, že nikdy nevíte, co přijde. Je třeba být flexibilní a udělat si to tak, aby vám to vyhovovalo. Poslední poznámka – jste na dovolené a je třeba si to užít! J

Líbil se ti článek? Sleduj na:
Facebook
LinkedIn
Instagram

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *